مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: برق ۳۸۹ مشترک اداری پرمصرف در راستای کنترل مصرف برق ادارات و سازمان‌های عمومی قطع شد.
کد خبر: ۹۴۵۰۴۵۰
|
۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹

علی خدری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برق ۳۸۹ مشترک پرمصرف اداری استان خوزستان در راستای کنترل مصرف برق ادارات و سازمان‌های عمومی قطع شد.

وی با اشاره به مصوبه هیئت وزیران و تاکید ویژه استاندار مبنی بر کاهش مصرف وضرورت مصرف بهینه ادارات و دستگاه‌های اجرایی افزود: خط قرمز شرکت توزیع برق در شرایط فعلی، تامین آسایش و آرامش هم استانی‌ها است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: تمامی کارکنان این صنعت در تلاشند تا اختلالی در تامین برق مصرفی هم استانی‌ها ایجاد نشود لذا با توجه به افزایش دما و مصرف برق در سطح استان خوزستان و تاکید استاندار بر حداکثر کاهش بار ادارات انتظار این بود که الگوی مصرف رعایت شود.

وی ادامه داد: متاسفانه براساس رصد و پایش صورت گرفته از مرکز پایش ستاد، شاهد کاهش نیافتن بار مناسب مشترکان اداری بودیم که پس از ارسال پیامک اخطار و بی‌توجهی به اخطارهای صادره، برق ۳۸۹ اشتراک اداری پرمصرف پس از پایان ساعات کاری، با فرمان از راه دور مرکز پایش انرژی قطع شد.

علی خدری تصریح کرد: این مشترکان کاهش بار مناسب نداشتند که درنهایت، قطعی برق نیز از طریق پیامک به آنها اطلاع رسانی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار