حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان-در بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان سپاه انصارالحسین (ع) همدان آمده است: دشمن بداند مردم فهیم ایران اقدام با روشنی نافذ و تیزبینی خود روزنه‌های امید جبهه ضد انقلاب و معاندین داخلی و خارجی را مسدود می‌کنند.
کد خبر: ۹۴۵۰۴۵۹
|
۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷

به گزارش خبرگزاری بسیج، سازمان بسیج جامعه زنان سپاه انصارالحسین (ع) همدان با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و سردارشهید حاج حسین همدانی و با تأکید بر لزوم اهتزار عَلَمِ بصیرت و ولایت‌مداری آورده است: توهین پیرمرد متوهم و رهبر فرقه فتنه ۸۸، میر حسین موسوی خبیث (فتنه‌گر ساده لوح) که با اهانت وقیحانه خود به سرداران شهید مدافع حرم به ویژه سردار شهید همدانی باعث جریحه‌دار شدن قلب دوستداران شهدای حرم به ویژه مردم شریف استان همدان شد، سقوط کامل و بی‌حد و مرز خود را نشان داد و روزگار دهشتناکی را برای خود رقم زد که این حرکت آزمون بسیار بزرگی را پیشاپیش برخی چهره‌های سیاسی از جمله سید محمد خاتمی و برخی دیگر از افرادی که خود را اصلاح طلب می‌خوانند قرار داده است.

در این بیانیه آمده است: آری ادبیات حاکم بر بیانیه انتحارگونه موسوی نشان دهنده این است که در پشت صحنه برای او این جملات را دیکته کرده‌اند و او را مانند وقایع بعد از انتخابات‌ ۸۸ به معرکه فرستادند که اهانت به عاشورا، حمایت او از داعش و حفاظت غیر مستقیم او از منافع رژیم صهیونیستی را نشان می‌دهد و بازیگران پشت صحنه غربی می‌خواهند از فتنه‌گران مثل همیشه استفاده ابزاری کنند و آنان را به شیپور داعش و اسرائیل در داخل تبدیل کنند و با رادیکالی کردن فضای سیاسی داخل، سرخوردگی عمیقی که در بدنه تندروی اصلاح طلبان هست را بازسازی کنند.

این بیانیه می‌افزاید: دشمن بداند مردم فهیم ایران اقدام وقیحانه و بی‌شرمانه پیرمرد متوهم فتنه و هوادارانش را در هتک حرمت به ساحت اباعبدالله الحسین(ع) در سال ۸۸ را فراموش نکرده‌اند و با روشنی نافذ و تیزبینی خود روزنه‌های امید جبهه ضد انقلاب و معاندین داخلی و خارجی را مسدود می‌کنند.

آهای فلسفه بافان بی‌سر و بی‌دم بدانید که با پشتیبانی دستگاه‌های تبلیغاتی استکباری و امپراتوری تبلیغاتی صهیونیستی در دنیا راه به جایی نمی‌برید و سخت در اشتباه هستید.

سازمان بسیج جامعه زنان سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با محکوم کردن این توهین و اقدام بی‌شرمانه و ضد فرهنگی از همه اهالی فرهنگ و ادب دعوت می‌کند همه توان و استعداد خود را برای دفاع هنرمندانه از ساحت شهدای مدافع حرم و حبیب سپاه، سردار شهید همدانی به کار گیرند و هنر خود را در خدمت ترویج فرهنگ دفاع از حذب الله لبنان و فرهنگ شهادت قرار داده و همواره رهرو راه شهدا باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات