حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان- جمعی از مسئولین شهرستان اسدآباد با حضور در بیمارستان قائم (ع) از مسمومین حادثه چنار علیا عیادت کردند.
کد خبر: ۹۴۵۰۵۹۵
|
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام حسینی مجد، امام جمعه اسدآباد امروز به همراه احمد کاظمی، رییس دادگستری و محمد شیرزادی، دادستان اسدآباد با حضور در بیمارستان قائم (ع) از مسمومین حادثه چنار علیا عیادت کردند.

حجت الاسلام حسینی مجد، امام جمعه اسدآباد در این برنامه ضمن اطلاع از آخرین اقدامات انجام شده درمانی بیماران گفت: این حادثه، قلب همه ما را به درد آورده و در کنار اهالی شریف این روستا بودن در این لحظات، وظیفه‌ای است که بر عهده ما قرار دارد.

کاظمی، رییس دادگستری اسدآباد نیز گفت: اهالی چنار عباس خان مطمئن باشند دستگاه قضا با تحقیقات کامل با عوامل احتمالی این حادثه برخورد خواهد کرد.

شیرزادی، دادستان اسدآباد نیز در رابطه با این حادثه گفت: تحقیقات جامعی در این رابطه انجام شده و نتایج آن به محض تکمیل،به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

دکتر عزتی، رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد نیز با اشاره به اقدامات انجام شده گفت: تمام امکانات برای درمان مسمومین انجام شده و خدمات بیمارستان به این عزیزان ادامه دارد.

گفتنی است؛ تا صبح روز ۲۰ مرداد ماه، ۳۹ بیمار این حادثه در بیمارستان بستری هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات