حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به مناسبت ماه عزای سیدالشهدا (ع) 20 بسته بسته معیشتی به ارزش 70 میلیون ریال به همت بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج حضرت رقیه (س) در سرخه تهیه و توزیع شد.
کد خبر: ۹۴۵۰۷۲۱
|
۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه؛ همزمان با ماه محرم الحرام و در راستای رزمایش مواسات و کمک مومنانه 2۰ بسته  معشیتی به همت بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج حضرت رقیه (س) با یاری خیرین و گروه جهادی در محله توزیع شد.

خاتون ابراهیمی فرمانده این پایگاه مقاومت در حاشیه این اقدام ضمن تسلیت ماه عزای سیدالشهدا در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: از ابتدای ماه محرم مراسم عزاداری و سوگواری در مسجد و پایگاه با حضور بسیجیان و نمازگزاران برگزار شد.

او افزود: در راستای دستگیری از خانواده های نیازمند در این دوره با یاری جهادگران بسیجی 20 بسته معیشتی به ارزش 70 میلیون ریال با محوریت مسجدمحوری و محله محوری بین نیازمندان محله توزیع شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت رقیه (س) در ادامه اضافه کرد: این بسته ها شامل قند، عدس، تن ماهی، رب گوجه فرنگی، برنج و روغن مایع بوده و به همت صفیه مونسان جهادگر بسیجی تهیه و بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

ابراهیمی بیان داشت: همچنین مبلغ یک میلیون ریال کمک نقدی به نیت حضرت علی اصغر(ع) به یک نیازمند اهدا شد.

او ادامه داد: کمک به یک خانواده نیازمند جهت تهیه کیت قند برای پسر بچه دیابتی به مبلغ 2 میلیون ریال از دیگر اقدامات مومنانه بوده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین