معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان از برگزاری جلسه هایی با معاونین استانداران بصره و العماره در زمینه تسهیل تردد زائران اربعین خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۰۹۵۱
|
۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۹

ولی‌اله حیاتی در خصوص اقدامات انجام شده برای برگزاری راهپیمایی اربعین اظهار کرد: تمهیدات لازم برای عبور آسان، روان و توام با امنیت زائران اربعین حسینی در دو مرز شلمچه و چذابه در حال برنامه‌ریزی است و اقدامات خوبی برای تسهیل در عبور و مرور زائران انجام شده است.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان افزود: در حوزه ارتباطی با کشور مقابل، جلساتی با معاونین استانداران بصره و العماره برگزار شده تا مسائل در مورد تردد زائران حل و فصل شود.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: در حوزه زیرساختی از جمله آب، برق و درمانی، اقدامات خوبی انجام شده و امروز در خدمت دبیرکل جمعیت هلال احمر هستیم و اقداماتی که باید در مرز‌ها انجام شود را مرور کردیم. امیدواریم با برنامه‌ریزی انجام شده امسال اربعین متفاوتی داشته باشیم.

حیاتی بیان کرد: با توجه به گرمای هوای در خصوص تامین آب آشامیدنی و یخ برای زائران و مواکب خدمات‌رسان اقدامات خوبی شده و مشکلی در این خصوص نخواهیم داشت.

ارسال نظرات