استاندار خوزستان در دیدار اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان, گفت: رسانه‌ها باید دفاع واقع بینانه از مدیران کارآمد و نقد سازنده از مدیران ضعیف داشته باشند.
کد خبر: ۹۴۵۱۱۲۵
|
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۹

صادق خلیلیان امروز در دیدار با هیئت مدیره خانه مطبوعات‌ استان خوزستان با تاکید بر ضرورت دفاع واقع بینانه از عملکرد مسئولان و تشویق مدیران کارآمد در کنار انتقاد سازنده از مدیرانی ضعیف و ناکارآمد، اظهار داشت: خبرنگاران باید با بیان عملکرد مثبت مسئولان و انعکاس واقعیت‎‌‌های جامعه با نقد دلسوزانه و اصلاح گرایانه، فعالیت‎‌‌های آنان را مورد بررسی قرار دهند‌.

صادق خلیلیان افزود: در حالی که عده‌ای افراد مغرض می‌کوشند با سیاه نمایی و بزرگ جلوه دادن برخی مشکلات، نظام جمهوری اسلامی ایران را ناکارآمد و ناتوان جلوه دهند، خبرنگاران باید در بیان خدمات چشم گیر این نظام ایفای نقش کنند.

استاندار خوزستان با بیان این که خبرنگاران مسئولیت خطیری در تولید محتوا، انتشار و انتقال صحیح و امیدآفرینی در جامعه بر عهده دارند، افزود: اگر روحیه و افکار مردم به سوی امید آفرینی سوق یابد توسعه و پیش رفت جامعه با سرعت بیش تری محقق خواهد شد.

وی با بیان این که رسالت رسانه و مطبوعات یکی از ارکان اساسی در پیشرفت و توسعه کشور محسوب می‌شود، تاکید کرد: از انتقادات سازنده رسانه‌ها استقبال می‌کنیم.

استاندار خورستان تصریح کرد: تبادل اخبار و مشاوره میان مسئولان، رسانه‌ها و خانه مطبوعات در جهت هم افزایی هرچه بیشتر و توسعه استان انجام شود.

خلیلیان همچنین با تأکید بر ضرورت فعالیت‌های آموزشی برای رسانه‌ها در خانه مطبوعات گفت: خوزستان استانی با ثروت و ظرفیت های بسیار بالا است که باید با انتشار نکات مثبت استان در فضای رسانه این موضوع به کشور منعکس شود.

به گزارش بسیج، در این دیدار مشکلات صنفی اهالی رسانه و اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران توسط اعضای هیئت مدیره مطرح و مقرر شد جلسات مستمری به صورت ویژه برای پیگیری و حل مشکلات صنف خبرنگاران توسط استانداری برگزار گردد‌.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار