رییس کل دادگستری خوزستان، گفت: از ۱۱۶ کانتینر موجود در انبار قدیم، ۵۶ کانتینر به ارزش ریالی ۱۰۵ میلیارد تومان در مزایده سازمان اموال تملیکی که آخر مردادماه برگزار می‌شود، به فروش می‌رسد و مابقی نیز در مزایده شهریورماه تعیین تکلیف می‌شود.
کد خبر: ۹۴۵۱۸۰۸
|
۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۲

علی دهقانی در بازدید از انبار قدیمی و انبار جدید اموال تملیکی مرکز استان اظهارداشت: از 116 کانتینر موجود در انبار قدیم، 56 کانتینر به ارزش ریالی 105 میلیارد تومان در مزایده شماره 259 سازمان اموال تملیکی که آخر مردادماه برگزار می‌شود، به فروش می‌رسد و مابقی نیز در مزایده شهریورماه تعیین تکلیف می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی اموال موجود در انبارها، قابل فروش و برخی نیاز به معدوم‌سازی دارند افزود: باید هرچه زودتر آرای قطعی در خصوص آن‌ها صادر و اجرا شود.

رئیس کل دادگستری استان بیان داشت: هم اکنون 144 پرونده در 22 شعبه تعزیرات استان مطرح دست رسیدگی است که طبق تبصره دو ماده 53 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در صورت تشخیص سریع الفساد یا سریع الاشتعال کالا، باید سریعاً تعیین تکلیف شود.

دهقانی با بیان این که در این مدت اقدامات خوبی جهت ساماندهی اموال صورت گرفته است، گفت: انبار جدید در چهار سوله طبقه‌بندی شده و در زمینی به مساحت 14 هزار متر مربع، آماده بهره‌برداری است که در شهریورماه افتتاح می‌شود و اموال تعیین تکلیف نشده موجود در انبار قدیمی به این انبار منتقل و نسبت به ساماندهی اموال و کالاها تا تعیین تکلیف نهایی اقدام می‌شود.

رئیس کل دادگستری خوزستان، در اواخر اردیبهشت ماه سال جاری طی بازدیدی از انبارهای تملیکی استان، دستور تعیین تکلیف وساماندهی این اموال را صادر و برای آن ضرب الاجلی سه ماهه مقرر کرده بود.

به گزارش بسیج، در این بازدید مدیرکل اداره اموال تملیکی خوزستان به همراه مدیرکل تعزیرات استان نیز حضور داشتند و گزارشی از اقدامات این دو دستگاه ارائه کردند.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار