حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی:
سارا فلاحی، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد تبیین یکی از دستورکارهای بسیار مهم برای مقابله با هرگونه انحراف و تحریف در گفتمان و ارزش های انقلاب اسلامی است.
کد خبر: ۹۴۵۱۸۸۳
|
۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹

به گزارش خبرگزاری بسیج، «سارا فلاحی» در نشست بصیرتی در جمع کارکنان سپاه ناحیه ایلام اظهار کرد: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین، ایشان به تبیین کارکرد دولت انقلابی و  کارهای انجام شده در مجلس شورای اسلامی پرداختند تا روشنگری لازم به عمل آید.

 

نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی  گفت: اگر  می خواهیم در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی توسعه پیدا کنیم باید به کارگزاران امنیتی، دفاعی و انتظامی خود توجه کنیم. نیروهای ما در دفاع از امنیت مثل ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامے و نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی وضعیت اقتصادی خوبی ندارند.

 

وی خاطر نشان کرد: جهاد تبیین یکی از دستاورکارهای بسیار مهم برای مقابله با هرگونه انحراف و تحریف در گفتمان و ارزش های انقلاب اسلامی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها و در مقاطع گوناگون بر این مهم تأکید کرده اند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها