حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول سازمان بسیج رسانه استان فارس بر تصمیم گیری اصحاب رسانه در معادلات و تعاملات رسانه‌ای استان تاکید کرد.
کد خبر: ۹۴۵۲۶۰۷
|
۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، هادی رضایی مسئول سازمان بسیج رسانه استان فارس در دیدار صمیمی نماینده ولی فقیه در استان با اهالی رسانه اظهار کرد: اکنون با همراهی تمامی اصحاب رسانه، جبهه رسانه ای در استان فارس به معنی واقعی کلمه شکل گرفته است.

مسئول سازمان بسیج رسانه فارس عدم پوشش مناسب رسانه ای و اطلاع رسانی صحیح فعالیت ها در استان را مورد توجه قرار داد و افزود: جلسه آسیب شناسی ریشه ای با محوریت آیت الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در استان و با حضور نمایندگان و نخبگان رسانه ای شکل بگیرد تا بتوان با احصا و رفع مشکلات، فعالیت های موثر و عظیم استان هرچه بهتر به دنیا منعکس شود.

رضایی تاکید کرد: انتظار است اصحاب رسانه در معادلات و تعاملات رسانه ای استان تصمیم گیر باشند.

مسئول سازمان بسیج رسانه فارس هدف جبهه رسانه ای دشمن را غنا و فرهنگ استان فارس دانست و خاطرنشان کرد: موضوع حجاب و عفاف باید در هیات های اندیشه ورز بررسی شود تا راهکار های مناسب ایجاد گردد.

رضایی با اشاره به توجه ویژه دشمن انقلاب و رسانه های غربی به رخداد های استان فارس، گفت: موضوع عملیات ویژه دشمن علیه مردم و یا مسئولین استان، نقطه قوت ما است که ما نباید مغلوب عملیات های رسانه شد.

وی ادامه داد: سعی شد تا برای بررسی مقوله حجاب در بلوار شهید چمران شیراز شورای فرهنگ عمومی تشکیل جلسه دهد اما با انجام کار های سلیقه ای، تبعات بیشتری به دنبال داشت.

مسئول سازمان بسیج رسانه فارس ضمن تشکر از آیت الله دژکام برای حضور و دیدار صمیمانه با اهالی رسانه استان، این نشست را نمونه بارزی از جبهه ای عمل کردن مسئولان و اصحاب رسانه در استان دانست.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها