خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس کل دادگستری خوزستان در بازدید پایانه مسافربری مرز چزابه گفت: خدمت‌رسانی به زوار و مردم در این ایام نباید دچار نقص شود و چنانچه مشکلی وجود دارد باید در رفع آن تسریع شود.
کد خبر: ۹۴۵۵۵۹۰
|
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۶

علی دهقانی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه، اظهار داشت: در این حرکت بزرگ معنوی، هم زحمات مردم و موکب‌داران که میزبان مردم هستند و هم زحمات نهادهای خدماتی قابل تقدیر است.

وی از تلاش‌ فرماندهی انتظامی استان برای تامین امنیت مرزها قدردانی کرد و افزود: این امنیت باید در طول سال استمرار داشته باشد.

دهقانی با تاکید بر انجام برخی خدمات، افزود: محل پارک خودروها باید به صورت مستمر و در راستای جلوگیری از سرقت و هرگونه خسارت مورد پایش قرار گرفته و زائرین به سمت پارکینگ‌ها هدایت شوند.

وی ضمن تشریح خدمات دستگاه قضایی، گفت: علاوه بر استقرار شعب کشیک قضایی در پایانه‌های مرزی جذابه و شلمچه، شعبه پزشکی قانونی نیز در کنار مراکز درمانی و بهداشتی مستقر شده است.

دهقانی بر استقرار خودروهای ویژه جهت حفظ مسیرهای مواصلاتی تاکید کرد و افزود: تهیه یک بولتن خبری برای اطلاع‌رسانی آخرین وضعیت مرزها و مسیرهای تردد زوار یکی از ضروریات تا بازگشت تمام مسافرین از عراق است که انتظار می‌رود مورد توجه ویژه ستاد اربعین قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین