خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
خدمات رسانی به کاروان های اربعین حسینی(ع) استان های فارس ، بوشهر ، بندرعباس و کرمان در حسینیه سید الشهدا ء هندیجان با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام گرفت.
کد خبر: ۹۴۵۵۷۴۶
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان، کاروان زوار اربعین حسینی(ع) از استان های کرمان ،بندر عباس و فارس بااستقبال آحاد مردم و بسیجیان همراه با اسکان و سفره اطعام حسینی به تعداد ۲۵۰ زائر در حسینیه سیدالشهداء به میزبانی هیات وپایگاه مقاومت بسیج حضرت امام امیرالمومنین (ع) شهرستان هندیجان انجام گرفت .

بسیجیان پایگاه حضرت امیر المومنین(ع) کوی حجر منطقه شاه مشهد شهرستان هندیجان با کمک هیئت امیر المومنین (ع)و عاشقان به امام حسین علیه السلام از کاروان های استان هاو شهرها همجوار جنوبی به گرمی استقبال که تاکنون بیش از ۸ کاروان بالای ۲۰۰ یا ۶۰ و ۳۰۰ نفری را اسکان و پذیرایی نموده اند .

درادامه گزارش خبری، خدمات رسانی با همت هیات و پایگاه مقاومت بسیج حضرت امیر المومنین (ع) بصورت خودجوش و طبق برنامه هرساله با تمامی امکانات موجود و ظرفیت ها از کاروان های پیاده روی یا بصورت خودرویی و هیاتی پذیرایی می کنند که تاکنون با استقبال کاروان ها بوده است و اینگونه خدمات تا پابان صفر ادامه دارد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین