خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تفقد و سرکشی از خانواده معسر دارای دو فرزند معلول با حضور مسئول معاونت نیروی انسانی سپاه حضرت ولیعصر (عج)خوزستان در شادگان انجام شد.
کد خبر: ۹۴۵۵۷۴۹
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج خوزستان در شادگان؛ از یک خانواده معسر دارای دو فرزند معلول توسط سرهنگ فرحانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان و سرهنگ خنافره مسئول معاونت نیروی انسانی سپاه حضرت ولیعصر خوزستان در شهرستان شادگان دیدار بعمل آمد.

سرهنگ فرحانی در گفتگو با خبرنگار بسیج عنوان کرد؛ یکی از ارزش های بزرگ انسانی، همدردی با دیگران است، انسانهای با ایمان و بزرگ، با وجود فراهم بودن همه امکانات، تنها به برطرف شدن مشکل خودشان قانع نیستند و همیشه به دنبال راهی برای برطرف کردن مشکلات دیگران هستند.

ایشان در ادامه به حدیث گهربار امام باقر (ع) اشاره داشتند و گفتند، ایشان میفرماید: مؤمنان در نکویی و مهربانی به همدیگر، همانند یک پیکر عمل میکنند که وقتی یک عضو آسیب ببیند، تمام اعضا گرفتار می شود.

ایشان افزودند: کمک به مردم و قشر آسیب دیده، کاری مهربانانه، بزرگ و خیرخواهانه‌ای است که هر کسی به اندازه توان و بضاعت خودش باید در این راه قدم بردارد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین