خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان:
سردار مرادحاجتی گفت: پیشکسوتان دفاع مقدس شهدای زنده و گنجینه‌هایی هستند که رسالت‌شان انتقال ارزش‌ها به نسل‌های امروز و فردا است.
کد خبر: ۹۴۵۵۷۶۱
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۷

رسالت پیشکسوتان دفاع مقدس انتقال ارزش‌ها به نسل آینده است
به گزارش خبرگزاری بسیج،  سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان امروز در جلسه شورای اداری بر برنامه ریزی لازم جهت انجام هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های هفته دفاع مقدس تاکید کرد و اظهار داشت: مهم‌ترین برنامه هفته دفاع مقدس که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است، دیدار مجازی با رهبر معظم انقلاب اسلامی در همایش تجلیل از پیشکسوتان است.

سردار مرادحاجتی افزود: فرمایشات فرماندهی کل قوا می‌تواند راهبرد اساسی ما در حوزه دفاع مقدس باشد و خوشحالیم که این حوزه آن قدر برای مقام معظم رهبری و سران نظام ارزشمند است که هر ساله بی‌هیچ واسطه‌ای نقطه نظرات اساسی خود را در خصوص فرهنگ دفاع مقدس و در جمع یادگاران آن دوران بیان می‌کنند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: از هفته‌های قبل برنامه‌ریزی جهت تولید محتوای هفته دفاع مقدس را آغاز کردیم و با اولویت در حال همفکری جهت انجام همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت در استان هستیم تا بتوانیم میزبان شایسته‌ای برای این عزیزان باشیم.

وی یادآور شد: پیشکسوتان دفاع مقدس شهدای زنده و گنجینه‌هایی هستند که رسالت آن‌ها انتقال ارزش‌ها به نسل‌های امروز و فردا است.

سردار مرادحاجتی متذکر شد: امسال قصد داریم از عزیزان آزاده، ایثارگر، جانباز و رزمنده‌ای تجلیل کنیم که تاکنون کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند چون اعتقاد داریم که همه اقشار و اصناف به یک نسبت در حماسه‌سازی دوران دفاع مقدس سهیم بودند؛ لذا باید همه مورد توجه و تکریم قرار بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین