خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دادستان عمومی و انقلاب بهبهان از کشف بیش از یک تن مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۵۹۶۹
|
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵

علیرضا قاسمی‌نژاد، امشب در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در بهبهان با اشاره به کشف بیش از یک تن مواد مخدر در این شهرستان اظهار کرد: این میزان مواد مخدر با اجرای 23 طرح پاکسازی مناطق، اجرای 10 طرح کنترل جاده‌ای و دو مرحله طرح ارتقای امنیت اجتماعی و با همکاری نهادهای امنیتی و انتظامی شهرستان در ۶ ماهه نخست امسال کشف شده است.

وی ادامه داد: بیشترین مواد مخدر کشف شده مربوط به تریاک با یک تن و 50 کیلو و 720 گرم و پس از آن حشیش با 78 کیلو و 437 گرم بوده است.

قاسمی‌نژاد گفت: در این مدت 22 کیلو و 948 گرم هروئین، 22 کیلو و 271 گرم شیشه، 3 کیلو و 948 گرم گراس و 2 کیلو و 966 گرم سوخته و شیره تریاک کشف و ضبط شد و 29 خودرو نیز توقیف شده است.

دادستان عمومی و انقلاب بهبهان با بیان این که 65 پرونده در این زمینه تشکیل شده است، افزود: در همین راستا هفت باند قاچاق و توزیع مواد مخدر منهدم و 93 متهم دستگیر شدند همچنین 70 نفر معتاد متجاهر جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین