خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
وزیر ارشاد برای بررسی شرایط خدمت رسانی به زائران اربعین در مرزو همچنین بازدید از موکب های فرهنگی و هنری این وزارتخانه در ایام اربعین دقایقی پیش با استقبال صادق خلیلیان، استاندارد خوزستان وارد شهر آبادان شد.
کد خبر: ۹۴۵۶۲۴۵
|
۱۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ که در ادامه سفرهای استانی خود این هفته به استان خوزستان سفر کرد.

در سفر دو روزه خود علاوه بر بررسی وضعیت خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز چذابه، از موکب های فرهنگ و هنر وزارت‌ فرهنگ مستقر در مرز ایران و عراق بازدید به عمل آورد.

این سفر در راستای تشکیل ستاد ویژه تشکیل موکب های فرهنگ و هنر در ایران و عراق و با هدف خدمت رسانی فرهنگی به زوار داخلی و خارجی این رویداد بزرگ صورت گرفته است.

در ایام اربعین امسال بیش از 450 موکب فرهنگی و هنری در نقاط مختلف ایران و عراق از سوی این وزارتخانه و سازمان‌ها و مجموعه‌های وابسته برپا شده است که اقدام به ترویج فرهنگ حسینی به زوار اربعین خواهند کرد.

یکی از بزرگترین این موکب‌ها در مرز چذابه استقرار یافته است که محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ امشب ، در برنامه‌های سفر خود به استان خوزستان از برنامه‌های فرهنگی و هنری این موکب نیز بازدید می‌کند.

گفتنی است، بازدید از فرهنگسرای آبادان دیگر برنامه نخستین روز سفر استانی وزیر فرهنگ به استان خوزستان است

همچنین دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان، دیدار با امام جمعه شهرستان رامهرمز، بازدید از فرهنگسرای شهرستان هفتکل، افتتاح پروژه خانه مسجدسلیمان و حضور در مرقد دانیال نبی(ع) در شهرستان شوش از برنامه های روز دوم سفر استانی وزیر فرهنگ و هیات همراه در روز جمعه هفدهم شهریور ماه به شمار می‌رود.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین