خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از فعالیت ۲ قرارگاه عملیاتی، پشتیبانی و ۱۵ پایگاه موقت در طرح ملی اربعین حسینی خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۶۲۵۳
|
۱۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۱

وحید شعبانی با اشاره به برگزاری هشتمین دوره از طرح ملی امداد و نجات اربعین حسینی در ۲ مرز شلمچه و چذابه گفت: نجاتگران جمعیت هلال احمر خوزستان با استقرار ۲ قرارگاه عملیاتی و پشتیبانی امداد و نجات در پایانه‌های مرزی و ۱۵ پایگاه موقت در مسیر‌های منتهی به نقاط صفر مرزی در حال ارائه خدمات به زائران حرم سیدالشهدا (ع) هستند.

وی افزود: امسال در این طرح علاوه بر آمبولانس ها، خودرو‌های ست نجات، خودرو‌های پشتیبانی و عملیاتی، موتورلانس‌ها و خودرو‌های ارتباط‌های سیار ۲ فروند بالگرد نیز در مناطق مرزی مستقر و آماده ارائه خدمات فوریت‌های امداد و نجات هستند.

شعبانی همچنین با اشاره به خدمات صورت گرفته در پست‌ها و پایگاه‌های هلال احمر برای زائران، ادامه داد: تاکنون ۲۴۸ نفر به صورت سرپایی مداوا شده و ۱۸۴ نفر نیز با مراجعه به پایگاه‌های جمعیت هلال احمر خدماتی از قبیل اندازه گیری میزان فشار و قند خون دریافت کرده اند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین