حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بهره برداری از ۴۵ واحد مرغداری در دولت سیزدهم در استان گام ارزنده ای در خودکفایی بشمار می رود، گفت: بزودی شاهد خودکفایی استان در تولید گوشت مرغ خواهیم بود.
کد خبر: ۹۴۵۶۳۴۹
|
۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۳

به گزارش خبرنگار بسیج از راسک، حسین مدرس خیابانی  در آیین بهره برداری از یک واحد مرغداری در شهرستان سرباز افزود: سازمان جهاد کشاورزی استان اقدام جهادی و انقلابی را در جهت توسعه مرغداری در استان آغاز نموده است که ثمره آن صدور مجوز احداث ۵۴۷ واحد مرغداری است.

وی ادامه داد: با اقدامات ارزشمند این سازمان از شهریور سال گذشته تا شهریور امسال ۴۵ واحد مرغداری به مجموعه مرغداری های استان افزوده شده و ۳۳۳ واحد نیز با پیشرفت فیزیکی ۲۰ تا ۹۰ درصد در حال ساخت است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: امروز دومین واحد مرغداری شهرستان سرباز در جنوب استان به بهره برداری رسید و تا پایان سال نیز ۵ واحد دیگر مرغداری در این شهرستان استان افتتاح می شود.

مدرس خیابانی افزود: سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از چهار مسیر فعال کردن واحدهای مرغداری موجود و به ظرفیت رساندن آنها، اجرای طرح های توسعه مرغداری، احداث پروژه های جدید و همچنین افزایش دوره های جوجه ریزی نقشه راه تولید مرغ استان را طراحی نموده است که جای بسی تقدیر و قدردانی دارد.

وی بیان کرد: تمام تلاش در سیستان و بلوچستان بر این است تا با تکمیل زنجیره تولید مرغ از تولید جوجه یک روزه تا راه اندازی کشتارگاه ها بتوان شاهد خودکفایی در تولید مرغ و صادرات به کشورهایی همسایه بود.

ارسال نظرات