خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان با بیان اینکه اجرای طرح آبرسانی غدیر در خوزستان یک اقدام جهادی بود، گفت: اقدامات انجام شده برای اجرای طرح آبرسانی غدیر در خوزستان به شکلی بود که یک پروژه ۳ ساله را در ۱۰ ماه به مرحله اجرا رساند.
کد خبر: ۹۴۵۶۴۵۹
|
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۱

سردار حسن شاهوارپور در گفت و گو با خبرگزاری بسیج ، با اشاره به اقدام جهادی دولت در اجرای پروژه آبرسانی غدیر در خوزستان، اظهار کرد: پروژه آبرسانی غدیر، مهمترین پروژه آبرسانی کشور است و حجم و نوع کار انجام شده در قرارگاه سازندگی خاتم در اجرای این طرح بی سابقه است.

وی افزود: این اقدام قرارگاه سازندگی یک کار بومی است که آب را از کرخه و دز به شهرهای مختلف خوزستان به ویژه در مناطق جنوبی می رساند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: طرحی که توسط رئیس جمهور افتتاح شد بخش بسیار مهمی از طرح کلی آبرسانی غدیر بود که از نظر کیفی بسیار مهم بود تا آب با کیفیتی به شهرها برسد که خوشبختانه این مهم محقق شد.

سردار شاهوارپور ادامه داد: آب دز یکی از با کیفیت ترین آب هایی است که در کشور وجود دارد و از این رو تلاش شد تا این آب به خانه های مردم برسد. در این راستا اقدامات بسیاری از جمله عبور لوله های انتقال آب از زیر رودخانه کرخه، حجم سنگین خاکبرداری، خاکریزی، بتن ریزی و... در این طرح انجام شده است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح آبرسانی غدیر در خوزستان یک اقدام جهادی بود، افزود: اقدامات انجام شده برای اجرای طرح آبرسانی غدیر در خوزستان به شکلی بود که یک پروژه ۳ ساله را در ۱۰ ماه به مرحله اجرا رساند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: فعالیت ۲۴ ساعته جهادگران در عرصه سازندگی برای اجرای این طرح مهم آبرسانی یک اقدام بی نظیر بود که باید به همه دست اندرکاران این طرح خسته نباشید گفت و از زحمات همه این افراد تشکر کرد.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین