خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی وقوع گرد و خاک محلی در سطح استان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۶۵۹۱
|
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷

محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با بسیج اظهار کرد: تا روز دوشنبه وزش بادها در مناطق غربی، جنوبی، مرکزی و شمال غربی استان خوزستان متوسط گاهی شدید پیش‌بینی می‌شود و احتمال برخاستن گرد و خاک محلی و موقتی در ساعاتی از بعد از ظهرها در این مناطق وجود دارد.

وی افزود: در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با جنوبی شدن جریانات شاهد افزایش رطوبت و شرجی در مناطق جنوبی، ساحلی و مرکزی خواهیم بود. روند کاهش دما تا پایان هفته مورد انتظار است. شمال خلیج فارس امروز مواج خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته امیدیه با ۴۷.۴ و ایذه با ۲۰.۸ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان گزارش شده‌اند. در این مدت تغییرات دمای اهواز بین ۴۶.۳ و ۲۶.۸ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

وی افزود: وضعیت جوی ۲۴ ساعت آینده کربلا صاف همراه با وزش باد و غبار محلی و حداکثر دمای ۴۳ و حداقل دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی شده است. وضعیت جوی ۲۴ ساعت آینده نجف نیز صاف همراه با وزش باد و غبار محلی و حداکثر دمای ۴۴ و حداقل دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین