حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری طی سال‌های اخیر بیان کرد: این وظیفه شما اساتید است که باکاری عمیق نسبت به تحقق فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری اقدام کنید.
کد خبر: ۹۴۵۶۶۲۴
|
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۲

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج (ناب)،  سردار ابوالفضل شکارچی سه شنبه شب در همایش بسیج اساتید افزود: رقابت‌های جهانی برای قدرت یابی‌های جدید در بین کشورهای جهان رنگ و بوی دیگری پیدا کرده و در چنین شرایطی دنیای غرب با تزلزل و چالش‌های فراوانی همراه شده است.
وی ادامه داد: این رقابت‌ها موجب تزلزل جدی در مبانی اندیشه و اقتدار غرب شده است و چنین شرایطی تزلزل درونی را نیز برایش به ارمغان آورده است.
سخنگوی ستاد نیروهای مسلح گفت: کشور آمریکا با ۲۲ هزار میلیارد دلار بدهکارترین کشور دنیاست که این بدهی روز به روز در حال افزایش است.
وی با بیان اینکه سالانه ۷۵۰ میلیارد دلار هزینه دفاعی و نظامی آمریکاست، افزود: در مقایسه با جمهوری اسلامی که هشت میلیارد دلار در این بخش هزینه دارد کشور آمریکا بدون هیچ نتیجهای دائم در حال هزینه کردن است.
سردار شکارچی با بیان اینکه آمریکا در افغانستان معادل دو هزار میلیارد دلار هزینه کرد در حالی که حتی یک دلار هم عایدی نداشت گفت: همه حضور آمریکا در افغانستان توام با ضررو زیان بود.
وی اظهار کرد: هم اکنون نیز جهان غرب در حال تجربه بحران‌های اقتصادی بی سابقه‌ای است.
سردار شکارچی با بیان اینکه در تهدیدهای جهانی کشور جمهوری اسلامی به رغم تمام چالش‌ها و مشکلات، تمامی تهدیدها را تبدیل به فرصت کرد، ادامه داد: توان دفاعی ما در سال‌های اخیر گسترش مطلوبی پیدا کرده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ملت‌های جهان، جمهوری اسلامی ایران را به عنوان تنها مقابله کننده با تروریسم می‌شناسند ادامه داد: همین امر محبوبیت فراوانی را نسبت به ایران اسلامی در بین ملت‌های مختلف ایجاد کرده است.
سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری طی سال‌های اخیر بیان کرد: این وظیفه شما اساتید است که با کاری عمیق نسبت به تحقق فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری اقدام کنید.
سردار شکارچی تاکید کرد: شناخت زمان بسیار مهم است و باید با شناخت صحیح از زمان نسبت به تحقق اهداف اصلی پیشرفت رفت.

انتهای پیام/

 

ایرنا - مشهد
ارسال نظرات