خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رییس اداره پارک ملی کرخه گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر قطع درختان جنگلی در پارک ملی کرخه در جنگل قلعه نصیر ،از هفته گذشته تلاش برای شناسائی افراد متخلف در دستور کار قرار گرفت.
کد خبر: ۹۴۵۶۷۱۳
|
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۸

محمد الوندی رییس اداره پارک ملی کرخه امشب در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در کرخه گفت:در پی گزارشات مردمی مبنی بر قطع درختان جنگلی در پارک ملی کرخه در جنگل قلعه نصیر ، از هفته گذشته تلاش برای شناسائی افراد متخلف در دستور کار قرار گرفت.
وی اظهارکرد:در این راستا پس از چند روز پایش و تحقیقات مامورین متوجه شدند که دو نفر از متخلفان ساکن یکی از روستاهایی هستند که درمسیر گشت خودروی سازمانی است و پیش از حضور آنان ، متخلفین مطلع شده و متواری می شوند ، لذا با تغییر شیوه و کمین در زمان و موقعیت مناسب در ساعات آخر شب مورخه ۲۰ شهریور ماه خودروی متهمان حین بارگیری چوب توقیف شد.
الوندی گفت:دو نفر از متهمان متواری ولی با اطلاعات به دست آمده از راننده که همدست آنان است شناسایی شدند. متهمین چهار اصله درخت پده قطع و چوب آنها را بارگیری نموده بودند که به همراه خودرو نیسان وانت به پاسگاه محیط بانی هدایت شدند.
احتمال می رود در روزهای گذشته نیز این گروه تعداد بیشتری از درختان جنگلی را قطع نموده باشند که پس از تحقیقات تکمیلی ، نتیجه اعلام خواهد شد.
پایان پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین