خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به افزایش رطوبت و شرجی در مرز شلمچه هشدار داد.
کد خبر: ۹۴۵۶۷۶۳
|
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۲

مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بنا بر بررسی نقشه‌های هواشناسی، از روز سه شنبه تا چهارشنبه شاهد افزایش رطوبت و شرجی همراه با مه در پایانه مرزی شلمچه خواهیم بود.
محمد سبزه زاری افزود: از پنج شنبه لغایت اواخر وقت شنبه ۲۶ شهریورماه احتمال وزش باد متوسط تا نسبتا شدید همراه با تند باد‌های لحظه‌ای و برخاستن گرد و خاک موقتی در پایانه شلمچه وجود دارد.

در کربلا حداکثر دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده ۴۳ و حداقل دما ۲۹ همچنین در نجف حداکثر دما ۴۴ و حداقل دما ۲۹ درجه سانتی گراد خواهد رسید.

وی ادامه داد: با توجه به این پدیده کاهش دید افقی و کیفیت هوا، افزایش غلظت آلاینده‌های گرد و خاک، احتمال سقوط اشیاء از ارتفاعات، خسارت به سازه‌های موقت، آسیب به تاسیسات و سازه‌های سبک، شکستن درختان کهنسال و سرشاخه درختان و اختلال در ناوگان حمل و نقل وجود دارد.
مدیر کل هواشناسی خوزستان بیان کرد: توصیه می‌شود بیماران تنفسی، افراد سالخورده و کودکان از تردد غیر ضروری خودداری و از توقف و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان‌ها نیمه کاره و استحکام سازه‌های موقت از جمله تابلو‌های تبلیغاتی خودداری و پوشش گلخانه‌ها اجتناب و تمهیدات لازم توسط مسئولان مربوطه برای پیشگیری از خطرات و خسارت‌های احتمالی انجام شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین