حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
همدان-معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از تأمین روشنایی موکب‌های اربعین حسینی با نصب ۲ هزار و ۴۲۰ متر شبکه در همدان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۶۹۶۸
|
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، حمید طهماسبی‌خو در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام شده برای خدمت‌رسانی به زائران حسینی اظهار کرد: با توجه به اینکه استان همدان در مسیر زائران اربعین حسینی قرار دارد، اصلاح و بهینه روشنایی معابر اصلی در راستای خدمت‌رسانی به زائران اجرایی شد.

وی افزود: در گردنه اسدآباد نیز که در مسیر زائران قرار دارد، پنج دستگاه ترانسفورماتور برای تأمین روشنایی جاده‌ای نصب شد.

معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه برق مورد نیاز موکب‌های سراسر استان تامین شده است، تصریح کرد: در راستای برق‌رسانی به موکب‎ها ۲ هزار و ۴۲۰ متر کابل‌کشی صورت گرفت که در شهرستان بهار ۳۰۰ متر نیز به صورت کابل خودنگهدار اجرایی شد.

وی نصب ۱۲۲ دستگاه پرژکتور و ۹۱ عدد چراغ را از دیگر اقدامات اجرایی برای تأمین روشنایی موکب‌ها و محوطه اطراف آن‌ها برشمرد و گفت: در شهرستان نهاوند ۱۵ اصله پایه روشنایی اطراف موکب‌ها برای رفاه زائران اصلاح و در شهرستان اسدآباد نیز ۷ اصله پایه جدید برای روشنایی ورودی موکب بین راهی بزرگراه کربلا نصب شد.

طهماسبی با اشاره به سرویس و اصلاح شبکه روشنایی بلوار سردار شهید همدانی، بلوار آیت الله نجفی و بلوار ارتش و تقاطع غیر همسطح غدیر و شهید قهاری عنوان کرد: گروه‌های برق رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به صورت مرتب برای تامین برق موکب‌ها در حال خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند.

وی گفت: ۱۱ نفر از کارکنان این شرکت، به صورت نوبتی به مرز مهران اعزام می‌شوند تا در ستاد عتبات وزارت نیرو به زائران اربعین حسینی خدمت‌رسانی کنند.

معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: همچنین طی یک هفته اخیر از ۱۷ شهریور ماه بیش از ۶۰۰ قالب یخ هر شب برای استفاده زائران حسینی به مرز خسروی و مهران ارسال می‌شود.

وی تاکید کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به عنوان یک شرکت خدمات‌رسان، در ایام اربعین حسینی در کنار زائران اباعبدالله الحسین (ع) بوده و زائران گرامی می‌توانند از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۱ و همچنین اپلیکیشن برق من، موارد مرتبط با موضوع برق را با ما در میان بگذارند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظرات