خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج)خوزستان گفت: در مسیر طریق الحسین خادمان در مواکب صحنه‌های زیبا از خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی به نمایش گذاشتند.
کد خبر: ۹۴۵۶۹۸۴
|
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۷

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر خوزستان ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی گفت: در این ایام که به اربعین امام حسین (ع) نزدیک می‌شویم عشق و ارادت مردم در مواکب برای خدمت به زائران نمایان است.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر خوزستان می گوید: با بضاعتی که داشتند برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی وارد میدان شدند. با امکانات خانوادگی ارادات خود را نسبت به امام حسین علیه السلام نشان می‌دهند.

به گفته وی یکی از جلوه‌های ویژه خدمات دهی مواکب همدلی و احسان است که بی منت خدمت می‌کنند. صحنه‌های بی نظری برای ارادات و خدمت در مسیر پیاده روی اربعین دیده می‌شود.

سردار شاهوارپور گفت: خیل عظیم جمعیت به سمت کربلا روان است و مردم و مسئولین خوزستان خادم الحسین هستند و ان شاءالله این زحمات و تلاش مورد قبول درگاه الهی باشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین