حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ گفت:دشمن جرأت کوچک ترین تعرض به کشور را ندارد.
کد خبر: ۹۴۵۷۰۱۵
|
۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهین دژ، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی امروز در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس، اظهار داشت:جوانان و نوجوانان ایران اسلامی در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی، در نبرد سخت با دشمنان به خوبی ایستادگی کردند و لذا امروز نیز لازم است تا در جنگ نرم که خطرناک تر از جنگ سخت است، حضوری جدی داشته باشند.

وی گفت: دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ مردم برای تمام اقشار جامعه برنامه ریزی کرده و با کار کردن روی ذهن مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان سعی در تغییر تفکر مردم دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ عنوان کرد: ملت ایران با پشتیبانی از ولی فقیه، با صلابت به راه انقلاب ادامه می‌دهند و تمامی مشکلات را پشت سر خواهند گذاشت.

وی ادامه داد: به‌ واسطه حضور میلیونی مردم در صحنه و حمایت‌های همیشگی از نظام اسلامی بود که جهانیان مقابل ما سر تعظیم فرود آوردند و خودباوری مردم ایران، جهان را وادار به پذیرش قدرت ایرانی کرد.

سرهنگ یوسفی عنوان کرد: امروز ایران در ناامن ترین منطقه دنیا، در امنیت کامل ادامه حیات می‌دهد و این به برکت خون شهداء و پشتیبانی از ولایت فقیه برای ما رقم خورده است.

انتهای پیام

ارسال نظرات