خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرعامل شرکت اروندان پیمانکار پروژه تخریب متروپل گفت: تخریب بخش میانی متروپل برنامه ریزی شده بود و در روزهای آینده نیز تدوام خواهد داشت.
کد خبر: ۹۴۵۷۱۱۴
|
۲۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲

جاودان‌پور مدیرعامل شرکت اروندان پیمانکار پروژه تخریب بقایای ساختمان متروپل، با اعلام اینکه در روزهای آینده احتمال برخاستن صدای مهیب و گرد و خاک نیز وجود دارد، اظهار کرد: آوار ریزی که روز گذشته پدید آمد، در راستای عملیات برنامه ریزی شده برای تخریب ساختمان بود، این صداها بخشی از عملیات تخریب است و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

وی با بیان اینکه علت تاخیر در آغاز عملیات تخریب متروپل، دستیابی به یک مدل مطمئن و پایدار بود، گفت: مهار ستون‌های عمودی سازه‌های ناپایدار تصمیم نهایی برای تخریب این سازه بود که ابتدا آنها را به یکدیگر متصل کردیم تا هنگام تخریب به سمت ساختمان‌های مجاور یا خیابان‌های اطراف هدایت نشود.

مدیرعامل شرکت اروندان با اشاره به اینکه از ابتدا مقرر شد تخریب ساختمان به صورت طبقه‌ای و از بالا انجام گیرد، یادآور شد: روند تخریب این سازه تا دو ماه آینده ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص جزئیات حادثه روز گذشته، خاطرنشان کرد: در روند ریزش این بخش از سازه، یکی از کارگران مفقود شده و جستجو برای یافتن او ادامه دارد.

پایان پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین