خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سیفی گفت: در برنامه های هفته دفاع مقدس نباید از دانش آموزان به عنوان مهمترین مخاطبان این برنامه ها غافل شویم چرا که این نسل به شدت محتاج دانستن و آموختن آموزه های دینی، ملی و ارزشی هستند.
کد خبر: ۹۴۵۷۱۳۱
|
۲۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶

اولین جلسه ویدئوکنفرانسی شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان به ریاست سرتیپ پاسدار «حسن شاهوارپور» فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان و با محوریت تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس استان در مجتمع فجر اهواز برگزار شد.

«عبدالرضا سیفی» معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خوزستان در این جلسه میزبانی از زائران اباعبدالله الحسین(ع) را در سرزمین حماسه و ایثار یک افتخار دانست و اظهار داشت: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت و بهانه است که پیوند معنادار عاشورا و دفاع مقدس را به نسل جوان انتقال دهیم.

وی افزود: دولت سیزدهم همراه ترین دولت بین بخشی است که بهترین و بی واسطه ترین ارتباط را با اقشار محتلف مردم دارد و همه باید از این فضای حاکم جهت بهره مند شدن مردم از برنامه ها و مناسبت های مختلف بهره ببرند.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خوزستان گفت: توقع و انتظار از خوزستان به خصوص در تولید محتوا برای هفته دفاع مقدس بالاست و انتظار می رود که همه دستگاه ها با مدیریت فرمانداران با همراهی نواحی مقاومت بسیج و دیگر یگان های نظامی و انتظامی، بهترین برنامه ها را برای این مناسبت ارزشمند تهیه و تولید کنند.

سیفی با اشاره به همزمانی هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، متذکر شد: در برنامه های هفته دفاع مقدس نباید از دانش آموزان به عنوان مهمترین مخاطبان این برنامه ها غافل شویم چرا که این نسل به شدت محتاج دانستن و آموختن آموزه های دینی، ملی و ارزشی هستند.

وی در پایان از فرمانداران شهرهای مختلف استان خواست که تمام توان خود را برای بهبود اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس به کار برند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین