خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان از برپایی چند موکب پذیرایی از زائران اربعین توسط خواهران بسیجی آبادان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۷۱۸۸
|
۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در ناحیه مقاومت بسیج آبادان، سرگرد هجریان در این خصوص تصریح کرد: با فرا رسیدن اربعین حسینی، سیل عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) از همه جای دنیا به سمت بارگاه ملکوتی آن امام روانه می گردد. در این میان دوستداران و ارادتمندان سالار شهیدان با برپایی موکب ها و خدمت به زوار امام حسین (ع) چه در مرزهای کشور و چه در طول مسیر حرکت زائران، جلوه های زیبایی از عشق و دلدادگی به ساحت سیدالشهدا (ع) می آفریند، که ان شاءالله این عشق و دلدادگی مشمول عنایت خدا و اهل بیت خواهد بود.


وی با بیان اینکه بسیجیان نیز در حق زائران اربعین حسینی خدمات رسانی را با خلوص نیت انجام می دهند اظهار کرد: این خدمات نیز در مرز شلمچه با برپایی مواکب توسط اقشار مختلف مردم و بسیجیان اجرا می شود که بدون هیچ چشم داشتی از تمام زائران خود برای تکریم زائران حسینی استفاده می کنند.

در همین راستا خواهران بسیجی پایگاه های زیر مجموعه حوزه حضرت فاطمه (س) با برپایی چند موکب در مرز شلمچه به خدمت رسانی و تکریم زائران پرداختند. اهدای پرچم، توزیع وعده های غذایی، نان، ساندویچ و... از جمله موارد پذیرایی این مواکب بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین