خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس پلیس راه خوزستان گفت: پیش بینی می‌‌شود امروز و فردا اوج بازگشت زائران اربعین حسینی از دو مرز چذابه و شلمچه به کشور باشد.
کد خبر: ۹۴۵۷۲۲۶
|
۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲

سرهنگ رضا دولتشاهی رئیس پلیس راه استان خوزستان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود که امروز و فردا اوج بازگشت زائران اربعین حسینی از دو مرز چذابه و شلمچه به کشور است.

دولتشاهی افزود: برنامه‌ریزی های لازم برای بازگشت زوار صورت گرفته است و همکاران ما از پایانه‌های مرزی تا خروجی راه‌های استان برای خدمت رسانی به زائران اربعین مستقر شده‌اند.

وی با بیان اینکه در محور‌های استان شاهد ترافیک روان اما پر حجم هستیم، اظهار کرد: زائران به محض ورود به مرزها، به دلیل خستگی راه در موکب‌هایی که در مرز‌ها تعبیه شده است استراحت کنند.

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: زائران همچنین از مجتمع‌های خدماتی و رفاهی راهدار‌ی که در مسیرهای منتهی به شهرها وجود دارد استفاده کنند و حتما استراحت‌ کوتاهی داشته باشند و هر دو ساعت یکبار در مکانی امن توقف کنند.

وی در ادامه گفت: در چند روز اخیر شاهد واژگونی‌ زیادی از خودروها در محور‌های استان بوده‌ایم که اغلب این تصادف‌ها به علت خواب آلودگی و خستگی زائران اتفاق افتاده است.

دولتشاهی از رانندگان خواست با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا به سلامت به شهر‌های خود بازگردند.

پایان پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین