خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مردم هندیجان در روز اربعین حسینی (ع) اقدام به پیاده روی بصورت انفرادی ، خانوادگی و کاروانی از جاده بیش از ۲۰ کیلومتر مسیر هندیجان به حرم مطهر امامزاده میرنعمان با استقرار موکب های نمودند.
کد خبر: ۹۴۵۷۲۹۲
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان، مردم شهرستان هندیجان در اقدامی پسندانه و درراستای همنوایی با اهل بیت علیه السلام همزمان با سراسر کشور و دیگر کشورهای مسلمان ، با نظم پیاده روی از هندیجان تا حرم مطهر امامزاده میرنعمان را داشتند که در طول مسیر بصورت خودجوش موکب های برای پذیرایی زائران برپا نمودند.

در مسیر هندیجان به حرم مطهر امامزاده میرنعمان، خودرو ها و مینی بوس ها مردم را جابجا می کردند و عمده مردم بصورت انفرادی، کاروانی یا خانوادگی پیاده روی داشتند که نزدیک ظهر غذای گرم بین زائران توزیع شدند و همچنین به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید حسینی امام جمعه شهرستان هندیجان نماز جماعت برگزار شد.

در ادامه گزارش خبری، در نقاط مختلف شهرستان هندیجان در بخش چم خلف و بخش مرکزی و حتی روستاها و امامزادگان مجالس عزاداری و سینه زنی و زنجیر زنی به همراه‌ اقامه نماز و توزیع غذای نذری برگزار شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین