خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آمار بیماران سرپایی مبتلا به کرونا نشان از روند افزایشی موارد سرپایی دارد.
کد خبر: ۹۴۵۷۴۵۵
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷

حبیب حی‌بر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: تعداد بیماران سرپایی مراجعه‌کننده به بیمارستان‌های خوزستان در هفته گذشته ۱۰ هزار و ۶۹۷ نفر و در هفته قبل از آن ۱۰ هزار و ۱۴۲ مورد بوده که این وضعیت نشان از روند افزایشی موارد سرپایی است.

وی افزود: بستری‌های کرونا در استان خوزستان نیز در هفته گذشته نسبت به هفته قبل از آن تقریبا ثابت مانده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در حال حاضر ۱۵ درصد از ۲۲۰ تخت عادی اختصاص داده شده به بیماران بزرگسال مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های خوزستان اشغال شده‌اند.

وی ادامه داد: ۲۰ درصد از ۱۲۳ تخت ویژه اختصاص داده شده به بیماران بزرگسال مبتلا به کووید - ۱۹ در بیمارستان‌های خوزستان نیز اشغال هستند.

حی‌بر عنوان کرد: در بیمارستان کودکان ابوذر اهواز نیز ۲۰ تخت عادی و ۹ تخت ویژه به کودکان مبتلا به کووید - ۱۹ اختصاص داده شده است که ۲۵ درصد تخت‌های عادی و ۴۴ درصد تخت‌های ویژه اشغال هستند.

پایان پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین