حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کارگردان نمایش بزرگ میدانی محشر گفت: تاکید ما برای اجرای نمایش محشر استفاده از ظرفیت بومی فارس بوده است و در این نمایش تمامی ۱۵۰ هنرور از فارس تامین شده اند.
کد خبر: ۹۴۵۷۵۲۵
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳

 

نمایش محشر با تاکید بر استفاده از ظرفیت بومی فارس پا به اجرا گذاشتبه گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، صادق فتاحی کارگردان نمایش بزرگ میدانی محشر گفت: تاکید ما برای اجرای نمایش محشر استفاده از ظرفیت بومی فارس بوده است و در این نمایش تمامی ۱۵۰ هنرور از فارس تامین شده اند.
صادق فتاحی با اشاره به پیش تولید نمایش میدانی محشر گفت: حدود 2 ماه است در این زمین گود سیمان برای آمادگی اجرای نمایش زحمت کشیده شده است و اما به دلیل مساعد نبودن شرایط تیم صحنه در 27 روز کار را به اجرا رساند.
کارگردان نمایش محشر ادامه داد: نمایش میدانی دارای دشواری های خاص خود است و تعداد بازیگران حداقل ۱۵۰ نفر به این سختی اضافه میکند ، پشت صحنه سخت و مواد منفجره، تعویض لباس در آیتم ها و ... همگی از موارد سختی کار نمایش میدانی محشر است.
وی اضافه کرد: حدود ۷۰ نفر از عوامل از تهران و حدود ۱۷۰ نفر از شیراز هستند و پست های کلیدی از تهران آمده اند اما سعی کردیم از افراد بومی در شیراز نهایت بهره را ببریم و در گروه های مختلف به آنان زحمت داده‌ایم.
فتاحی گفت: از سال ۹۰ شخصا وارد عرصه نمایش میدانی برای اجرا شدم و از سال ۹۷ مستقلا طراحی نمایش میدانی را به عهده گرفتم.
وی ادامه داد: استقبال بیش از ۵ هزار نفری مردم عزیز شیراز در هر شب از این نمایش مایه خرسندی ماست و عشق به نمایش میدانی موجب می شود با تمام سختی ها در این عرصه تلاش کنیم.
اشک های مردم گوهریست که بعد از پایان یافتن نمایش بر گونه مخاطبان میبینم و با خود می اندیشم فردای قیامت و در صحرای محشر به همین اشک ها چنگ میزنم تا راه نجاتی برایم فراهم شود.
فتاحی با اشاره به تاکید بر استفاده از ظرفیت بومی استان فارس در اجرای این نمایش بیان کرد: از شخصیت اصلی نمایش تا سایر هنروران همگی از استان فارس با ما همکاری میکنند و امیدوارم به زودی خبر اجرای نمایشی از هنرمندان استان به گوشم برسد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها