خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
استاندار خوزستان با بیان اینکه رسانه ملی و صدا و سیما در میدان است و برای عموم مردم روشنگری می‌کند، گفت: نقش صدا و سیما در توسعه فرهنگ عمومی بی‌بدیل است و این موضوع بر کسی پوشیده نیست.
کد خبر: ۹۴۵۷۵۷۴
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۲

استاندار خوزستان در آیین تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان که با حضور حسن عابدینی، معاون امور استان‌های صدا و سیما و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات مرکز خوزستان برگزار شد، اظهار داشت: صدا و سیما در توسعه فرهنگ عمومی نقش مهمی ایفا می‌کند و این موضوع بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی، نقش صدا و سیما پر رنگ بود و در هر زمان اتفاق و بحرانی رخ می‌دهد، رسانه ملی حضور دارد، حتی وقتی فتنه و آشوبی به وجود می‌آید، رسانه ملی و صدا و سیما در میدان است و برای عموم مردم روشنگری می‌کند.

خلیلیان به نقش رسانه ملی در راهپیمایی عظیم و میلیونی اربعین حسینی اشاره کرد و ادامه داد: مخابره لحظه به لحظه این مراسم معنوی، شرایط مرزها، وضعیت مواکب و خدمت رسانی، به تصویر کشیدن حقایق، اطلاع رسانی در خصوص کمبود‌ها و غیره باعث شد زائران عتبات عالیات به راحتی در مرز‌های کشور و استان خوزستان با کمترین مشکل تردد کنند و شاهد برگزاری باشکوه این راهپیمایی پس از 2 سال کرونایی باشیم.

وی افزود: استان خوزستان بیشترین تردد را در میان زائران اربعین حسینی امسال را به خود اختصاص داد که نشان دهنده ارادات و دلدادگی مردم این استان به اهل بیت و خاندان صمت و طهارت علیهم السلام است و ما به این موضوع افتخار می‌کنیم.

استاندار خوزستان در پایان از تلاش‌ها و زحمت‌های مسلم رحیمی در صدا و سیمای مرکز خوزستان قدردانی و برای داریوش دبیقی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز خوزستان آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین