حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
با همکاری بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان صورت گرفت؛
در همایش تجلیل از پیشکسوتان مبلّغ دینی و هیئتی استان اصفهان با همکاری بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان از ۱۰۰ ایثارگر مبلّغ دین و هیئتی تجلیل به عمل آمد.
کد خبر: ۹۴۵۷۶۹۲
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام مهدی فوقی، ظهر امروز در همایش تجلیل از پیشکسوتان مبلغ دینی و هیئتی که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان در حسینیه بنی فاطمه(س) برگزار شد، اظهار کرد: نمی توان نقش روحانیون و مبلغین دینی و حتی هیئات مذهبی را در ایام دفاع مقدس نادیده گرفت.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی «زنده نگه داشتن یادو نام شهدا، کمتر از شهدات نیست» گفت: برگزاری اولین همایش تجلیل از پیشکسوتان مبلغ دینی و هیئتی در استان اصفهان براساس رسالت گرامیداشت یاد و نام ایثارگران، رزمندگان دفاع مقدس و شهدا است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: تلاش داریم در این همایش به اندازه وسع و توان خود از رشادت ها و ایثارگری های مبلغین دینی تقدیر کنیم، گرچه معتقدیم اجر و پاداش جامع و کامل آنها را فقط خداوند عطا خواهد کرد.

https://media.hawzahnews.com/d/2022/04/18/4/1448358.jpg

 

وی با اشاره به ضرورت الگو گیری جامعه از پیشقراولان عرصه جهاد در دفاع مقدس، عنوان کرد: ایثارگران از هر قشری خاصه جامعه روحانیت و مبلغین دینی باید به عنوان الگو برای نسل جوانان معرفی و تبیین شوند.

 

همایش تجلیل از پیشکسوتان مبلّغ دینی و هیئتی به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان و با همکاری بسیج طلاب و روحانیون سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان و همراهی هیئت‌های مذهبی برگزار شد و از حدود ۱۰۰ ایثارگر مبلغ دین و هیئتی تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظرات