خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون امور استان‌های رسانه ملی در آیین تکریم مدیران کل صداوسیمای فارس:
آیین تکریم مدیران کل صداوسیمای فارس با حضور معاون امور استان‌های رسانه ملی در شیراز برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۷۷۰۰
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، آیین تکریم و معارفه مدیران کل صداوسیمای فارس درسالن شهید رکنی صداوسیمای فارس برگزار شد .
 در این مراسم که با حضور استاندار و مدیران ارشد استان ، دکتر عابدینی معاون امور استانهای رسانه ملی ، مهندس سهرابی معاون حقوقی و امور مجلس رسانه ملی و دکتر پهلوانیان مدیرکل جدید صداوسیمای فارس، خانواده شهیدان اسکندری و خادم صادق و کارکنان مرکز فارس برگزار شد استاندار فارس مدیرکل پیشین صداوسیمای فارس را فردی فهیم و خوش سلیقه توصیف کرد و افزود : آقای سهرابی با تجربیات ارزشمند و مدیر شایسته خود توانست افتخار مهمی و رتبه های برتر را در عرصه کشوری در جشنواره های مختلف برای صداوسیمای فارس رقم زند.
دکتر ایمانیه با بیان اینکه در گفتگو با دکتر جبلی رییس سازمان صداوسیما ، ایشان آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در جهت ارتقای استان فارس اعلام کردند افزود: استانداری فارس آمادگی دارد برای تامین زمین سایت سوم صداوسیمای فارس و تجهیز کردن این مجموعه همکاری کاملی داشته باشد.
استاندار فارس با بیان اینکه شیراز سومین حرم اهل بیت و شهر دارالعلم است و در بخش های مختلف کشاورزی ، صنعتی ، گردشگری ، پزشکی از قطب های مهم کشور به شمار می آید افزود : صداوسیمای فارس همواره همکاری نزدیک و خوبی با مجموعه مدیریت استان داشته و در معرفی ظرفیت ها و توانمندی های استان قدم های خوبی برداشته است .
دکتر ایمانیه با بیان اینکه صداوسیما رکن تمامی فعالیت هاست از پای کار بودن تمام قد رسانه ملی در استان فارس برای کمک به بخش فناوری و دانش بنیان استان قدردانی کرد.
استاندار فارس با اشاره به اینکه صداوسیمای فارس در تبیین موضوعات مختلف از جمله اقتصادی و گفتمان سازی در این خصوص بخوبی نقش خود را ایفا کرده ادامه داد : این همکاری موجب شد ما با شفاف سازی و تبیین مسائل و موضوعات مختلف مردم استان را با خود در تنگناها و مشکلات همراه کنیم.
دکتر ایمانیه در پایان برای مدیرکل جدید صداوسیمای فارس آرزوی موفقیت کرد و وی را فردی حوزوی و دانشگاهی دانست که خدمات شایسته ایشان در مسوولیت های قبلی امیدواری را برای ارتقا و جهش فعالیت های صداوسیمای فارس دوچندان می کند.
معاون امور استانهای رسانه ملی هم در این مراسم با بیان اینکه بنده اهل استان فارس هستم و اینجا را خانه اول خود می دانم افزود : دنیا کنونی دنیای تبدیل جنگ ابزار به جنگ افکار است و امروز شاهد نبرد شناختی میان جریان غرب و نظام سلطه با فرهنگ ایرانی و اسلامی هستیم و بی تردید با توجه به تعبیرات حضرت امام و رهبر معظم انقلاب در خصوص صداوسیما به مثابه دانشگاهی که وظیفه ارتقای سطح افکار عمومی را دارد افزود : مقام معظم رهبری در حکم انتصاب رییس سازمان صداوسیما با افزودن وظایف و ماموریت های دیگر به صداوسیما این مجموعه را آوردگاهی برای مبارزه بی امان با جریان تحریف و تفتین و قرارگاهی برای پراکندن امید و تلاش و بالندگی و آسایشگاهی برای نشر جلوه های هنر و زیبایی های آن برشمردند.
دکتر عابدینی با بیان اینکه زمینه تمامی این موضوعات در استان فارس صادق است افزود : در دوره تحول رسانه ملی تلاش می کنیم مراکز استانی براساس زیست بوم خود فعالیت کنند و از صدور بخشنامه های واحد برای مراکز مختلف اجتناب خواهیم کرد.
وی ادامه داد : در دوره تحول رسانه ملی تلاش می کنیم فرامین رهبر معظم انقلاب عملیاتی شود زیرا معتقدیم دانش و توان انجام این ماموریت را داریم .
معاون امور استانهای رسانه ملی با بیان اینکه در دوره جدید رسانه ملی تلاش می کنیم خط قرمزها را کمتر توجه کنیم و بیشتر به خط سبزها بپردازیم افزود : خط سبزها به معنی پرداختن به موضوعاتی است که هیچ گاه یا کمتر به آنها پرداخته شده است از جمله دفاع جانانه ملت ایران مقابل نظام سلطه ، زیست بوم ها و خرده فرهنگ ها ، وفاداری هنرمندان به نظام و مرز و بوم ، درخشش قهرمانان ، دستاوردهای علمی نخبگان و جوانان با استعداد ایرانی که در لبه دانش و فناوری حرکت می کنند ، روستاها به عنوان رنگین کمان خرده فرهنگ ها و عمق راهبردی انقلاب که نمونه بارز آن آغاز تصاویر راهپیمایی 22 بهمن سال گذشته در بخش های خبری سراسری از حماسه سازی آنان و دیگر زمینه ها را می توان نام برد.
معاون رییس سازمان صداوسیما ؛ مدیرکل پیشین مرکز فارس را مدیری شایسته ، خوش سلیقه، خوش ذوق و بسیار حرفه ای توصیف کرد و افزود : آقای سهرابی در دوران تصدی مسئولیت صداوسیمای فارس خوش درخشید و همواره شاهد موفقیت های مجموعه تحت مدیریتی او در جشنواره ها بودیم و کارنامه بسیار خوبی از خود بجای گذاشت.
دکتر عابدینی ، مدیرکل جدید صداوسیمای فارس را نیز فردی با سابقه درخشان مدیریتی و علمی و فردی متفکر و اندیشمند توصیف و ابراز امیدواری کرد دکتر پهلوانیان با اجرای سیاست های دوره تحول رسانه ملی و تعامل و همکاری خوب با بخش های مختلف آینده روشنی را برای صداوسیمای فارس رقم زند.
معاون حقوقی و امور مجلس رسانه ملی و مدیرکل پیشین صداوسیمای فارس هم در این مراسم مدت هفت سال و هفت ماه مدیریت خود در صداوسیمای فارس را هدیه امام رضا علیه السلام بیان و خاطرنشان کرد : پس از دوران مدیریت کوتاه در استان خراسان رضوی و توفیق همجواری با ثامن الحج علیه السلام ، حضور در شیراز سومین حرم اهل بیت علیهم السلام را هدیه این امام همام می دانم .
سهرابی افزود: در طول دوران خدمت در صداوسیمای فارس ضمن بهره گیری از حضور گرانقدر بزرگان ، فرهیختگان و افراد صاحب کمال استان ، این آموخته ها و تجارب گرانسنگ را توشه راه برای انجام موفق مسئولیت جدید در رسانه ملی خواهم کرد.
معاون حقوقی و امور مجلس رسانه ملی توکل ، توسل ، همراهی و همدلی را رمز توفیق در انجام ماموریت های خود در صداوسیمای فارس بیان کرد و افزود : باوجود کارهای زیاد انجام شده ، کارهای نکرده فراوانی وجود دارد که حتما با تلاش های دکتر پهلوانیان با سابقه درخشان حوزوی و دانشگاهی و متخصص در امور رسانه به سرانجام خواهد رسید.
دکتر پهلوانیان مدیرکل صداوسیمای فارس هم با تشکر از حسن اعتماد دکتر جبلی ریاست محترم سازمان صداوسیما و قدردانی از تلاش های ارزشمند مدیرکل پیشین صداوسیمای فارس ابراز امیدواری کرد با کمک و همراهی مدیریت استان و بهره گیری از ظرفیت های بی شمار استان فارس ، بتواند خدمتگزاری خوبی برای مردم شریف، فرهنگ دوست و هنرپرور استان فارس باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها