حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر برگزار شد:
پنجمین جشنواره مالک اشتر با حضور بسیجیان خانواده شهدا و معاون هماهنگ کننده سپاه فجر در سپاه ناحیه داراب برگزار شد۰
کد خبر: ۹۴۵۷۷۳۲
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، پنجمین جشنواره مالک اشتر با حضور بسیجیان خانواده شهدا و معاون هماهنگ کننده سپاه فجر در سپاه ناحیه داراب برگزار شد۰
در این مراسم ابتدا سرهنگ پاسدار محمد حسین هاشمیان فرماندهی سپاه ناحیه داراب ضمن خیر مقدم بیان داشت: با رصد معاونت سپاه ناحیه و حوزه مقاومت و همکاری حفاظت اطلاعات و نمایندگی ولی فقیه در سپاه با حجم زیاد پایگاه موفق ترین رده در بسیج انتخاب شدند
در ادامه حجت الاسلام  محمد رضا خسروی امام جمعه داراب گفت: کسانی که منتخب جشنواره مالک اشتر شدند در واقع خصوصیات مالک اشتر داشتند که فردی شجاع ، مدیر و ولایت مدار بود.
خسروی با اشاره به اعزام مالک اشتر به مصر جهت حکمرانی به مردم مصر گفت : امام علی علیه السلام فرمودند: مالک برای من همانند من برای پیامبر هست و خطاب به مردم مصر گفت من شخصی را برا شما
فرستادم که شاخصه های از جمله عبد خدا ،بیدار و هشیار بودن در تمام مسائل و سست نبودن در امور برای شما فرستادم تا بر مصر حکمرانی کند.
 سرهنگ پاسدار قاسم علی پور معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس هم در ادامه این برنامه، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت :آیا این دفاع برای ما مقدس بود یا نه آیا سبلیریتی ها حاضر یک بند انگشت خود را در این جنگ از دست بدهند ،در این جنگ رزمندگان ما از همه ملی گرا تر بودند و نگذاشتند حتی یک وجب از این خاک هم از این سرزمین جدا شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر با اشاره تبدیل تهدیدات به فرصت ها خاطر نشان کرد: در تاریخ این کشور مردم در مقابل دشمن ایستادند حتی در مقطعی که برخی از دولت ها ضعیف بودند نا امید نشدند و دین خود را ادا کردند .
وی افزود: مردم در دفاع مقدس جمله ما می توانیم به معنای کلمه ثابت کردند که جوانان با دست خالی جلوی دشمن ایستادند .
علی پور اضافه کرد: فتنه گران داخلی همیشه فتنه ساز تجاوز بودند و بستر برای موج سواری غرب که نسخه ای برای درمان خود نداره آماده می کنند.
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر شخص مالک اشتر فردی ولایت مدار بر شمرد و گفت: مالک اشتر همواره نه جلوتر ولایت بود نه عقب تر بلکه همیشه یار و یاور ولایت بود که این خصوصیت باید در ما نهادینه شود.
سرهنگ قاسم علی پور جشنواره مالک اشتر برای بسیج افتخار دانست و از بسیجیان خواست که وحدت خود را حفظ کنید و با بصیرت خود همواره یار و یاور مقام معظم رهبری باشید و جهاد تبیین را برای مردم انجام بدهید و جلوی موج سواری دشمن در فضای مجازی که افسار گسیخته بگیرید .
در پایان به ۳۰ نفر از فرماندهان پایگاه ،مدیران رده های موفق بسیج تقدیر تشکر شد .
شایان ذکر است محمد رضاغلامی فرمانده پایگاه امام رضا علیه السلام بهادران به عنوان فرمانده پایگاه برتر کشوری از طرف سازمان بسیج مستضعفین با اهدا لوح و جایزه مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین