حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: به همه‌ی مربیان و همکاران توصیه می‌کنم که علاوه بر ارائه محتوای کلاس ها، به مبانی اعتقادی و هویت ملی توجه ویژه از داشته باشند.
کد خبر: ۹۴۵۷۹۴۵
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، محمدخلیل عسکری در ویژه برنامه روز غنچه ها بمناسبت شروع سال تحصیلی جدید در پیش دبستانی شهید داورپناه ناحیه سه شیراز ضمن اشاره به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع کرونا در جامعه گفت: هدف گذاری ما برای حضور نواموزان در پیش دبستانی  یک و دو به ترتیب ده هزار و پنجاه هزار نفر برنامه ریزی شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس ضمن اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به تدوین فلسفه کودک گفت:سازمان تعلیم و تربیت کودک که از سن صفر تا شش سالگی را شامل می شود، در آموزش و پرورش تشکیل شد که در بخش آموزش ابتدایی مدیریت می شود.
عسکری با اشاره به برنامه ریزی فعالیت ها در راستای سند تحول بنیادین تاکید کرد: اولیا به حضور فرزندان خود در پیش دبستانی ها  اهتمام داشته باشند.
وی با بیان حدیث "علم در کودکی همانند نقش روی سنگ ماندگار خواهند بود" افزود: به همه ی مربیان و همکاران توصیه می کنم که علاوه بر ارائه محتوای کلاس ها، به مبانی اعتقادی و هویت ملی توجه ویژه از داسته باشند.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز نیز در این برنامه گفت: مدارس بصورت حضوری بازگشایی می شود.
عبدالصمد موسوی ضمن گرامیداشت تقارن آغاز سال تحصیلی و هفته ی دفاع مقدس گفت: در دوران شیوع ویروس کرونا اولیا نقش معلم گونه در کنار آموزش و پرورش ایفای نقش داشتند که تقدیر و تشکر می کنم.
لازم بذکر است این ویژه برنامه همزمان در بیش از دو هزار و ششصد پیش دبستانی سراسر استان فارس برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها