حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
آیین عطرافشانی مزار شهدا در یادمان شهدای گمنام چالدران برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۷۹۷۹
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۶

به گزارش بسیج از چالدران، حجت‌الاسلام سیفعلی محمدزاده امام‌جمعه چالدران 30 شهریور در آیین عظرافشانی مزرا شهدا که به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در یادمان شهدای گمنام این شهرستان با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شکاف بین نسلی امید بسته بودند.

وی با بیان اینکه نسل جدید ایران اسلامی به هیچ عنوان با مفاهیمی نظیر ایثار، شهادت و جهاد بیگانه نبوده و با یادگاران هشت سال دفاع مقدس انس و الفت عمیق دارند، اضافه کرد: گواه این ادعا صفوف به‌هم‌‌پیوسته کاروان‌های راهیان‌نور است.

  امام‌جمعه چالدران ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا بر لزوم نهادینه کردن فرهنگ و تفکر بسیجی در بین نسل امروز، تاکید کرد و گفت: امروزه یکی از مهم‌ترین وظایف افرادی که روزهای صدر انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را درک کردند، این است که نوجوانان و جوانان امروز را با ارزش‌ها و معارف آن سال‌ها آشنا کنند.

حجت‌الاسلام محمدزاده با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل امروز می‌تواند ما را در تحقق اهداف موردنظر اسلام، انقلاب و حرکت در مسیر ولایت یاری کند، افزود: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس بی‌منت و بدون چشم‌داشت در نبرد حق علیه باطل حاضر شدند و جان خود را در راه دین، اسلام و این کشور فدا کردند.

وی با اشاره به اینکه امروز نوبت جوانان و نوجوانان است، تا ضمن حفظ آرمان شهدا، راه آنها را ادامه دهند، افزود: امنیتی که امروزه در ایران اسلامی حاکم است، حاصل خون پاک شهدا،  رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است.

ارسال نظرات