خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رئیس شورای فرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: پیکر مطهر شهدای گمنام در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تشییع و تدفین خواهد شد.
کد خبر: ۹۴۶۲۸۴۴
|
۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج، برزگر مدیر عامل و رئیس شورای فرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: شهدا مظهر عزت و اقتدار نظام و مردم سرافراز ایران اسلامی هستند و امروز منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به واسطه جانفشانی‌ها و ایثار شهیدان گرانقدر و سرافراز به نمادی از عزم راسخ جوانان غیور ایرانی، خودکفایی، عزت ملی و اقتدار صنعتی نظام مقدس جمهوری اسلامی تبدیل شده است.

تشییع پیکر شهدای گمنام درمنطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

وی افزود: یکی از فرصت‌های بزرگ ما در مسیر پیشرفت و در گام دوم انقلاب اسلامی، توجه به مسائل فرهنگی و توسل به شهیدان، زنده نگهداشتن یاد شهیدان و بهره گیری از برکات وجودی این شهیدان است.

به گفته وی حضور شهدای گمنام در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مایه خیر و برکت و بر اساس درخواست مکرر همکاران عزیز ما بوده است که به لطف خدا بواسطه پیگیری‌های انجام شده، توانستیم موافقت حضور پیکر مطهر شهدای گمنام در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی را کسب نماییم.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین