حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: جامعه به فرهنگ پایداری و شهادت نیاز دارد و جانبازان، شهدای زنده انقلاب هستند که با تبیین و تشریح خاطرات و تجربیات خود برای نسل های جدید می توانند مانع از تحریف تاریخ انقلاب و دوران دفاع مقدس شوند.
کد خبر: ۹۴۷۹۵۳۴
|
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از اراک؛ همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه فرمانده سپاه ناحیه اراک به همراه جمعی از مسئولین این شهرستان با جانبازان معزز «حسن کلوانی» و   «محمدتقی خانمحمدی» دیدار و گفتگو کردند.

جانباز سرافراز حسن کلوانی در سال ۱۳۶۱ در عملیات بیت المقدس و جانباز سرافراز محمدتقی خانمحمدی در سال ۱۳۶۲ در عملیات والفجر ۱۰ به درجه جانبازی نائل آمدند.

سرهنگ پاسدار محمد مهجوری، فرمانده سپاه ناحیه اراک در این دیدارها با بیان اینکه جانبازان با تکیه بر بصیرت در مسیر الهی گام برداشته و در تاریخ ماندگار شدند، گفت: جانبازان مظاهر مقاومت و ایستادگی هستند.

وی افزود: جامعه به فرهنگ پایداری و شهادت نیاز دارد و جانبازان، شهدای زنده انقلاب هستند که با تبیین و تشریح خاطرات و تجربیات خود برای نسل های جدید می توانند مانع از تحریف تاریخ انقلاب و دوران دفاع مقدس شوند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک خاطرنشان کرد: مهمترین درسی که از جانبازان عزیز یاد می‌گیریم درس مقاومت و پایداری است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها