حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رییس اداره ارشاد اسلامی اسدآباد:
 همدان-رییس اداره ارشاد اسلامی اسدآباد از آغاز بهسازی بنای سیدجمال پس از چند سال خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۶۱۴۹
|
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۱

رضا قاسمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در اسدآباد اظهار کرد: با تخصیص اعتبار سفر ریاست جمهوری دو خانه که در حریم بنای سیدجمال بودند خریداری شده و بهسازی این نقطه مهم تاریخی آغاز شد و تخریب این خانه‌ها نیز شروع شده است.

وی با بیان اینکه در انجام این اقدام مسئولین اسدآباد نیز تلاش پرثمری داشتند، بیان کرد: تلاش می‌کنیم بهسازی این نقطه را هرچه زودتر انجام دهیم.

رییس اداره ارشاد اسلامی اسدآباد افزود: از ۵ میلیارد تومان تصویب شده، اعتبار خوبی تخصیص داده شده است و مابقی اعتبار نیز اختصاص داده خواهد شد.

وی همچنین از آغاز به فعالیت بنیاد سیدجمال الدین خبر داد و گفت: افراد مهمی همچون وزیر ارشاد، امام جمعه و استاندار همدان و تعدادی دیگر از عناصر فرهنگی عضو این بنیاد هستند که از ۱۳ سال پیش تاکنون تشکیل نشده و هم اکنون در آستانه شروع به کار آن هستیم.

قاسمی گفت: پس از بهسازی، دفتر بنیاد سیدجمال نیز در همین بنا فعالیت خواهد داشت.

گفتنی است؛ این بنا محل تولد سیدجمال الدین اسدآبادی و محل موزه مردم شناسی شهرستان است که سال‌ها منتظر اختصاص بودجه و بهسازی بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات