حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب گفت: گروه جهادی متشکل از جوانان بسیجی شاغل در رشته عمرانی خدماتی بسیج در قالب جوشکار، گچ کار ، بنا و کارگر طی آئینی راهی مناطق زلزله زده شهرستان خوی شد.
کد خبر: ۹۴۹۶۱۵۲
|
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، صیاد کرامتی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب امروز در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: گروه جهادی شهید فکری ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب به مناطق زلزله زده خوی اعزام شد.
کرامتی افزود: این گروه جهادی متشکل از جوانان بسیجی شاغل در رسته عمرانی خدماتی بسیج در قالب جوشکار ، گچ کار ، بنا می باشند، که به منظور امدادرسانی به هموطنان زلزله زده در خوی به این شهرستان اعزام شدند.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب افزود: این گروه جهادی به مدت ۷ روز در مناطق زلزله زده خوی خدمت رسانی خواهند کرد، همزمان با اعزام این گروه جهادی محموله نان، کفش و پتو و ... نیز جهت توزیع در بین زلزله زدگان به این مناطق ارسال شد.

ارسال نظرات