حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرزاد مخلص الائمه گفت:شهرداران و مقامات اجرایی ضمن پیگیری مجدانه درخواستهای مردم از دادن وعده‌های غیرقابل تحقق جدا خودداری کنند
کد خبر: ۹۴۹۹۵۱۴
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی به مناسبت روز شهردار ضمن حضور در ساختمان شهرداری مرکز در دیدار با شهردار، معاونین و مدیران ارشد شهرداری و برخی اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک، ضمن گرامیداشت راه و یاد شهید باکری اظهار داشت: مقام معظّم رهبری در اولین دیدار با هیأت دولت سیزدهم مهمترین سرمایه دولت را اعتماد و امید مردم عنوان و اشاره فرمودند که این سرمایه آسیب دیده و بایستی ترمیم شود.

استاندار مرکزی افزود: دستگاه‌هایی که بیشترین سطح مواجهه با مردم را دارند و با اقشار و آحاد مختلف ارتباط دارند که شاید نگین آن شهرداری‌ها باشند در اجرای این دغدغه مقام معظم رهبری نقش مهمی دارند.


دکتر مخلص‌الائمه تأکید کرد: شهرداران و مقامات اجرایی ضمن پیگیری مجدانه درخواستهای مردم از دادن وعده‌های غیرقابل تحقق جدا خودداری کنند و به وعده‌‌های داده شده با اولویت رسیدگی نمایند و باید تلاش کنیم در فرصت های باقی‌مانده از عمر خدمتی در راستای اجرای رسالت‌ها و مسئولیت های باقی مانده تلاش جهادی داشته باشیم چراکه فرصت ها زودگذر هستند.


استاندار مرکزی تسریع در اجرای پروژه‌ها، تعریف طرحهای پیشران، تعیین روزهای جهادی برای رسیدگی به امور محله‌ها، حفظ حقوق بیت‌المال و تلاش برای تقویت نظام هویت استان و حرکت در چارچوب گفتمان مسأله‌‌محورِ نتیجه‌گرا را مورد تأکید قرار داد.


در پایان مراسم نیز از نفرات برتر کنکور ۱۴۰۱ ساکن اراک تقدیر شد.

 

ارسال نظرات
پرطرفدارترین