خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان، از تهیه و توزیع ۵۰کیلو ماهی و ۳۰ عدد کارت هدیه با همت حوزه مقاومت بسیج روستایی حضرت ابوالفضل(ع) خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۹۶۷۹
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در ناحیه مقاومت بسیج آبادان،سرهنگ پاسدار شاپور احمدی افزود: نیروهای جهادی و بسیجی عزیز ما در حوزه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل(ع) با تلاش شبانه روزی آنها همانند مابقی ایام و سال ها امروز نیز توانسته اند ۳۰ عدد کارت هدیه را به نیازمندان اهدا کنند و همچنین ۵۰ کیلوگرم ماهی را میان خانواده های عزیز توزیع کردند.

 

 

سرهنگ احمدی ادامه داد: همه ما امروز باید در کنار هم باشیم و به مردم انقلابی و عزیز ما که نیازمند هستند کمک رسانی کنیم سپاه و بسیج با انجام فعالیت های جهادی به این مردم عزیز انقلابی کمک رسانی خواهد کرد و در کنار آنها خواهد ایستاد.

 

 

سرهنگ احمدی در پایان گفت: بسیجیان جهادی ما در حوزه حضرت ابوالفضل(ع) با روحیه انقلابی و تلاش همیشگی ، امروز نیز در کنار مردم ایستاده اند و خواهند ایستاد و با لطف خداوند متعال انشالله سربلند و پیروز خواهند بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار