خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
استاندار خوزستان گفت: پالایشگاه توسط نیروهای داخلی توانمند ساخته شده و نماد و نمایشگاه دائمی از شایستگی فرزندان ملت است.
کد خبر: ۹۴۹۹۹۴۶
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در آبادان؛ علی اکبر حسینی محراب امروز دوشنبه در آئین بهره برداری از بخش اول فاز دو پالایشگاه نفت آبادان که با حضور رئیس جمهور برگزار شد گفت: این پالایشگاه توسط نیروهای داخلی توانمند ساخته شده و نماد و نمایشگاه دائمی از شایستگی فرزندان ملت است. انشاالله با تکمیل مراحل بعدی الگویی برای کشورهای نفتی و چراغی برای صادرات خدمات مهندسی و صنعت نفت خواهد بود.

 

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وی افزود: این پروژه یک نقطه قوت و از مصادیق خدمات دولت مردمی است که انشاالله مردم از مواهب آن بهره مند شوند.

 

استاندار خوزستان ادامه داد: یکی از مهمترین اقدامات دولت در استان طرح آب غدیر بود که بیش از دو میلیون نفر را تحت پوشش قرار داد و میشود گفت بزرگترین کاری که بعد از انقلاب در بخش آب شرب صورت گرفته همین طرح بوده است.

 

حسینی محراب اظهار داشت: در حوزه فاضلاب کار بزرگی شروع شده و جای تشکر از وزیر نفت دارد که شجاعانه وارد میدان شدند و در قالب مسئولیت های اجتماعی ۷ هزار میلیارد تومان برای استان در نظر گرفتند. همچنین برای آلایندگی نیز ۵ هزار میلیارد تومان در اختیار شهرداری ها قرار دادیم.

 

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: از دیگر خدمات دولت بیمه سلامت است که بخش بزرگی از مشکلات حوزه سلامت را مرتفع نموده همچنین کاهش و مهار کرونا نیز از جمله موفقیت های استان بود.

 

حسینی محراب یادآور شد: امسال بیش از یک و نیم میلیون زائر اربعین حسینی از خوزستان عبور کردند که پذیرایی از آنها توسط مردم استان انجام شد.

 

استاندار خوزستان عنوان کرد: خوشبختانه لطف الهی شامل استان شد و با بارش های رحمت الهی ظرفیت همه سدهای استان به جز سد کرخه پر شد؛ ما طرح کشاورزی را به صورت جدی در دستور کار داریم و انشاالله در سفر بعدی هیات دولت در این خصوص گزارشی ارائه خواهد شد.

 

استاندار خوزستان بیان کرد: یکی از برنامه های استان ایجاد خوشه های صنعتی در روستاهای استان است و انشاالله بتوانیم در این راستا برای اشتغال و توسعه تجارت خارجی و گردشگری گام های موثری برداریم

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار