خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: بیش از ۱۰۰ پروژه به اعتبار بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان از محل عوارض آلایندگی برای شهرها و روستاهای آبادان در حال انجام است.
کد خبر: ۹۴۹۹۹۷۵
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان؛ محمد خانچی پیش از ظهر امروز دوشنبه بازدید از پروژه‌های شهرستان آبادان اظهار کرد: بیش از ۱۰۰ پروژه به اعتبار بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان از محل عوارض آلایندگی برای شهرها و روستاهای آبادان در حال انجام است.

 

وی افزود: تلاش شده تا با انجام پروژه‌های مهم و زیربنایی در شهرستان آبادان در حوزه توسعه شهر هوشمند، ترافیک، ایستگاه سنجش آلودگی محیط زیست و دفع پسماند و همچنین بهسازی معابر و اماکن عمومی شهری جایگاه شهرستان در سطح استان خوزستان ارتقا یابد.

 

معاون عمرانی استاندار خوزستان بر تسریع انجام پروژه‌های عمرانی شهری در شهرستان آبادان تاکید کرد و گفت: با اعتبار تخصیص داده شده در حوزه احداث پارک ساحلی، توسعه اماکن ورزشی و فضای سبز انتظار می‌رود که در ایام نوروز شاهد تغییرات ملموسی در سطح شهرستان باشیم

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار