خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان از نخستین رزمایش توزیع سبدهای غذایی بین نیازمندان روستاهای منیوحی و شلاهی در ماه مبارک رمضان توسط بسیج سازندگی حوزه مقاومت بسیج حضرت قمربنی هاشم(ع) سپاه ناحیه آبادان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۰۱۵۳۳
|
۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در آبادان :سرهنگ احمدی، در گفتگو باخبرنگاربسیج گفت: در این رزمایش، تعداد ۶۰ بسته غذایی به ارزش۴۲ میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان در روستاهای منیوحی و شلاهی توزیع شد.

 

وی اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان، با تاسی از سیره عملی ابوالایتام مولی علی (ع)، حوزه مقاومت بسیج حضرت قمربنی هاشم(ع) با کمک خیرین و مردم نیک اندیش، در جهت مساعدت به رفع بخشی از نیازهای معیشتی و نیازهای اساسی نیازمندان، طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی را در طول این ماه پر خیر و برکت انجام می‌دهد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان افزود: یکی از طرح‌های این حوزه فراهم آوردن زمینه اطعام و افطاری برای نیازمندان است.

 

 

 

احمدی خاطرنشان کرد: پایگاه‌های مقاومت بسیج ما نیز درطول ماه مبارک رمضان در مکان‌های مختلف مستقر شده و در زمینه ارائه بسته های معیشتی فعال خواهند بود.

آغاز نخستین رزمایش توزیع سبدهای غذایی بین نیازمندان روستاهای آبادان

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار