حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
در بیانیه سپاه چالدران به مناسبت روز جهانی قدس آمده است: راهپیمایی روز قدس نور امید را در دل مستضعفین تاباند.
کد خبر: ۹۵۰۵۰۰۷
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲

به گزارش بسیج از آذربایجان غربی، بیانیه سپاه چالدران به مناسبت روز جهانی قدس آمده است:
شکر و سپاس بی‌حد ذات اقدس احدیّت جل جلاله را به پاس داشتن نعمت مردمی ولایت مدار و باشعور که مایه مباهات بی‌نظیر هر دولت و تاریخی است.

 درود خدا بر امّت ولایتمدار و حماسه‌آفرین شهرستان چالدران که در مقطعی حساس با احساس تکلیف دینی و انقلابی و حضور آگاهانه در صحنه، بار دیگر با اراده ای آهنین و گام‌های  استوار، راهپیمایی عظیم و پرشور در روز جهانی قدس همگام با سراسر جهان، در دفاع از پاره‌تن اسلام و قبله اوّل مسلمین را برگزار کرده و صلابت و اقتدار خدشه‌ناپذیر خود را به رخ جهانیان کشیدید.

حماسه حضوری که نور امید را در دل فلسطینیان مقاوم متجلّی و یأس و نومیدی سردمداران جنایت پیشه آمریکای جهانخوار و رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی را در پی داشته و میثاق دوباره‌ای با آرمان‌های انقلاب تاریخ‌ساز اسلامی گردید.

 

پاسداران و بسیجیان همراه با اقشار مردم در این حماسه حضور یافته و افزودن برگ زرّین دیگری بر تاریخِ سراسر افتخارِ منطقه شهیدپرور و قهرمان و پیشگام در احیای مراسمات مذهبی وملی وتبعیت از اسلام ناب محمدی (ص) و بنیانگذار فقید نظام اسلامی حضرت امام خمینی رضوان‌الله‌تعالی‌علیه را ارج نهاده و از تمامی لبیک‌گویان به، ولی امر مسلمین و مقتدای عظیم‌الشأن امّت اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی در جامه عمل پوشاندن به برگزاری راهپیمایی حماسی‌تر و پرشور‌تر را ارج نهاده و ضمن تقدیر و تشکر از یکایکِ نقش‌آفرینان و شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی ماندگار قدردانی و مزید توفیقات توأم با عزّت روزافزون همگان را از خداوند قادر متعال مسألت می‌نماید.

ارسال نظرات