حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه باروق معارفه شد
کد خبر: ۹۵۱۶۴۲۴
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۶

به گزارش بسیج از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام میثم فیاضی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی، امروز 7 خرداد، در آیین تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه باروق، گفت: حماسه‌های بی‌نظیری در طول هشت سال دفاع مقدس توسط رزمندگان اسلام خلق شده است، که همین موضوع باعث می‌شود، نام و یاد رزمندگان اسلام برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ماندگار شود و سینه به سینه رشادت‌های آنها نقل شود.

وی مقدس‌ترین جهاد را جهادی دانست، که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت گیرد، ادامه داد: در نخستین سال‌های پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی رژیم بعثی عراق، جنگ را به کشور ما تحمیل کرد، استقلال کشور و ملت ما را مورد هجمه قرار داد، گفت: مردم غیور کشور ما اعم از زن و مرد، پیر و جوان از طبقه‌های مختلف اجتماعی مقابل این تهدیدها ایستادگی کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه ملت بزرگ کشور ما در نهایت توانستند، دشمن متجاوز را از خاک میهن اسلامی بیرون برانند، گفت: ملت ما به واسطه پایمردی و روحیه ایستادگی که داشتند، توانستند، از حق خود که دفاع از استقلال سرزمین، هویت دینی و ملی کشورمان دفاع کنند.

حجت‌الاسلام فیاضی با بیان اینکه سالروز فتح خرمشهر را پشت‌سر گذاشته‌ایم، در کل سال به ویژه در چنین روزهایی باید برای ذکر معنویت، حماسه و رویدادهای جبهه‌های جنگ و دفاع مقدس گام برداریم، گفت: تنها در این صورت است، که می‌توانیم نسل جدید کشورمان را با مفاهیم و ارزش‌های انقلابی، ادبیات مقاومت و پایداری به بهترین شکل آشنا کنیم.

وی با بیان اینکه، در این راستا خانواده‌ها نیز مسئولیت سنگینی برعهده دارند، ادامه داد: علاوه بر مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج و رسانه‌ها، باید درون خانواده‌ها نیز موضوع جهاد تبیین به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

ارسال نظرات