خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان قزوین؛
  مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان قزوین از تکمیل ظرفیت ۱۰۰‌در‌صدی اقامتگاه‌های بوم‌گردی مناطق الموت غربی و شرقی هم‌زمان با موج جدید سفر در تعطیلات نیمه خرداد خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۷۸۱۰
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶

 

قروین_ علیرضا خزائلی در گفتگو با خبرنگار بسیج، با اعلام این خبر گفت: منطقه الموت از دیرباز به دلیل برخورداری از آب‌و‌‎هوای مطلوب و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی منحصربه‌فرد مقصد بسیاری از گردشگران در داخل و خارج از کشور بوده و در طول سال در ایام تعطیلات و اوج سفرها شاهد حضور و اقامت گردشگران بیشتری در این منطقه به‌ویژه در نیمه اول سال هستیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قزوین در ادامه اظهار کرد: از مجموع سیزده اقامتگاه بوم‌گردی سطح استان، یازده اقامتگاه در مناطق الموت غربی و شرقی روستاهای زرآباد، گازرخان، اوان، پرچکوه، فشک، دیکین، رزجرد، شهرک و معلم‌کلایه متمرکز شده‌اند که با افزایش حضور گردشگران برای سپری کردن تعطیلات نیمه خرداد در این مناطق شاهد تکمیل صد‌در‌صدی ظرفیت آنها هستیم.

وی همچنین از تکمیل ظرفیت ۹۰ درصدی مراکز اقامتی سطح استان تا کنون خبر داد و افزود: درحال حاضر باتوجه به افزایش حضور گردشگرانی که قزوین را به‌عنوان مقصد سفرهای خود در این تعطیلات انتخاب کرده‌اند، مراکز اقامتی رسمی سطح استان شامل هتل‌ها، هتل‌آپارتمان‌ها، مهمانپذیرها، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و خانه‌مسافرها تا کنون با تکمیل ظرفیت ۹۰ درصدی مواجه هستند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قزوین یادآور شد: بازدیدهای نظارتی ویژه توسط بازرسان این مجموعه بر نحوه ارائه خدمات در تاسیسات گردشگری استان به‌ویژه مراکز اقامتی و مجتمع‌های خدماتی‌رفاهی بین‌راهی درحال انجام است و تا پایان تعطیلات پیش‌رو به‌صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

خزائلی خاطرنشان کرد: امیدواریم گردشگران و میهمانان ورودی به استان با دریافت خدمات مطلوب در این مراکز تعطیلات خوشایندی را سپری کنند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین